Kayseri Araç Kiralama

KUR HESAPLA

loading
29.12.2017 05:46:11
Kayseri Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti alırken, sizinde; size hizmet sunan firmanın da bazı sorumlulukları vardır. Bu sorumluluklarından biride belgelerdir. Araç kiralayacak olan kişinin dahi basit de olsa bazı belgelerinin tam olması gerekir. Örneğin kimliğiniz bu belgelerden birisidir. Firmanın ise, sözleşme, sigorta ve vergi levhası gibi konularda belgelerinin tam olması gerekir. Bu şekilde belgelerin tam olması, her şeyin yasal mevzuata uygun olmasını sağlar.

Eğer araç kiralayanın ya da Kayseri araç kiralama hizmeti sunan firmanın belgeleri bu şekilde tam olmaz ise, herhangi bir olumsuz durum karşısında çeşitli sorunlar gün yüzüne çıkacaktır. Eğer siz araç kiralarken firmanın araç sigortalama ile ilgili belgelerini kontrol etmezseniz, firma bu konuda bilinçsiz hareket etmiş ise en ufak kazada çok ciddi maddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Lâkin firma dikkatli olur ve sizde bilinçli bir müşteri olarak kiralama öncesinde gerekli bilgileri edinir iseniz, kaza anlarında sigorta nedeni ile daha rahat bir şekilde olayı sonuçlandırma şansınız olur.  


Aynı durum sözleşmeler içinde geçerlidir. Hiç bir zaman bir arabayı rastgele ücretini ödeyerek kiralamayın, bu şekilde hizmet sunan Kayseri oto kiralama firmalarından da mümkün mertebe uzak durmaya gayret edin. Zira araç kiralarken yapılacak olan sözleşmeler, müşteri ve firma arasında ki bağı, ilişkiyi yasal bir zemine taşır. Doğal olarak her ikisinin de yasalarca belirlenmiş hakları devreye girer. Aksi halde haklarınızdan uzakta, bilinçsiz bir hizmet almış olursunuz.

  • Kayseri Oto Kiralama %>
    Kayseri Oto Kiralama

    Ülkemizde hızlı gelişen yapısı ile oldukça tercih edilen bir sektör konumuna gelen rent a car sektörü, içerisinde her...

    29.12.2017 05:42:23

İletişim

Adres : Yeni Mahalle Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Havaalanı Yolu Üzeri Kardelen Apt. altı No:145/B Kocasinan Kayseri

Telefon : +90 352 222 43 66

Gsm : +90 535 555 83 29

E-posta : info@kayseriotokiralama.com.tr

© 2018 kayseriotokiralama.com.tr
'Kayseri Oto Kiralama' Saytur Otomotiv.Ltd.Şti Tescilli Markasıdır.