Kiralama Sözleşmesi
EHLİYET 


23 Yaş Üzeri ve En az 4 yıllık ehliyete sahip herkes araç kiralayabilir.

FİYATA DAHİL OLAN HUSUSLAR

Uygulanan fiyatlara araçların 

     - Sınırsız Km 
     - Kaza sigortası,
     - Hırsızlık sigortası
     - Yol yardım sigortası
     - Havalimanı teslim etme ve alma ücretleri dahildir

Araçlarımız Modelleri 2015-2016-2017  olup yetkili servis bakımlı ve garanti kapsamındadır.3 Yaşından Küçük Araç Firmamızda Çalıştırılmamaktadır.
 
Herhangi bir kaza ve arıza durumunda sorunun en kısa sürede giderilmesi garanti edilir sorun büyük ve uzaması halide aynı muadilde ikame araç tahsis edilir ve misafirlerimizin  proğramına kaldığı yerden devam etmesi garanti edilir 

ÖDEME & DEPOZİT 

Ödeme: Kiralama anında toplam kira bedeli tahsil edilir. En kısa kiralama 24 saat (1 gün'dür) Geçerli Kredi Kartı sahiplerinden depozit koşulu aranmaz 

EXTRA SERVISLER

     - Navigasyon 
     - Çocuk Koltuğu 

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları müşteriye aittir. Aracın trafikce alıkonulması(alkollü ve Ehliyetsiz Kullanmılarda) durumunda bu süre kiraya dahil edilir.

TESLİM ALMA VE BIRAKMA

Şehir sınırları içerisinde teslim etme ve teslim alma ücretsizdir. Diğer yerler için km başına 0,40 euro  ilave ücret alınır..

SİGORTA

Aracın 3. şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içerisinde ) sigorta garantisi kira ücretinin içerisindedir. İsteğe bağlı olarak ferdi hayat sigortası için günlük 5 euro ödenmesi gereklidir.

Sigortaların geçerli olabilmesi için, aracın yerini değiştirmeden; trafik kaza ve alkol raporunun alınması, kazada tamamen kusurlu bulunulmaması, aracın alkollü ve uyuşturucu etkisi altında veya yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Hırsızlık durumunda ise polis veya jandarmanın tutanak tutması yeterlidir. Raporların en geç 24 saat içersinde ofisimize ulaştırılması gereklidir.

KASKO POLİÇESİ

Şirketimiz Bünyesinde Çalışan Araçlarımızın Hepsi RENT A CaR Kaskoludur.İsteyen Müşterilerimize Kasko Poliçesi Teblig Edilmektedir.

KAZA YAPINCA NE YAPMALIYIM
 
* Oto Kiralama Sektöründe İnsanların En Çok Tedirgin Olduğu Konu Kaza ve Sonrasında Doğacak Durumlar.Siz Değerli Müşterilerimizin en çok ve sık sorduğu sorulardan bir kaçına cevap verelim..

     - Otoparkta Aracı Park ettim Alışverişe Gittim Geldiğimde Aracımın Çİzildiğini Gördüm Ne Yapmam Gerekiyor?

     - Artan nüfusla birlikte metropol bir şehir haline gelen Kayseride Araç sayısınında artması trafiğin alışveriş yerlerinin ve park yerlerinin dolu olmasıyla birlikte ufak tefek kazalar elbette meydana gelmektedir.Bir alışveriş merkezinin otoparkına park ettiğiniz aracın geldiginizde herhangi bi yerinde çizi,kle karşılaşmanız tabiî ki moralinizi bozacaktır.Bu durumlarda 25 mm kadar olan çiziklerde polis raporu ve herhangi bi rapor talep edilmeden aracımız sigorta kapsamında Mini Hasar Adı Altında Onarılmaktadır ve Müşteriden Hiçbirşey Talep Edilmemektedir.

     - Aracımla Kırmızı Işıkta Dururken Arkadan Gelen Aracın Bana Çarpması Sonucu Meydana Gelen Hasar Dolayısıyla Herhangi Bir Ödeme Söz Konusu Olurmu?

     - Trafik Kurallarında Arkadan Vuran Aracın Herzaman %100 Oranında Suclu Oldugunu Unutmayalım.Bu Kaza Durumunda Sizin Herhangi Bir Sucunuz Olmamasından Dolayı Aracın Bütün Hasarını Aracınıza Hasar Veren Aracın Trafik Sigortası Tarafından Ödenmekte Olup , Kaza Yerinde Yeni Araç Tahsisi Yapılarak Yolunuza Devam Edersiniz.

     - Firmamız 25 mm. Kadar Olan Mini Hasarlardan Herhangi bi Ödeme Talep Etmemektedir. Çarpmada ve Çarpılmada Doğan Hasarlarda Şehir Merkezlerinde Yaralamalı Durumlarda Polis Raporu Yaralamasız Kazalarda ise Taraflar Arasında Doldurulan Kaza Tutanağı İle Hasarlarınız Ödenmektedir.İl Sınırları ve İlçelerde Jandarma’nın Düzenlediği Kaza Raporu ile Hasar Ödenmektedir.Alkollü ve Ehliyetsiz Durumlarda Kiralayanın Haricinde Başka Bir Şahısa Kullandırılmasında Dogacak Hasarlarda Tamamen Kiracı Sorumlu Olup Aracın Hasarını ve Gün Kaybıda Kiracıya Aittir.