Araç Kiralama İle İlgili Aklınıza Takılan Hersey Burada

SIK SORULAN SORULAR

Saytur oto kiralama ailesi olarak, 17 yıldan bu yana kaliteli bir kiralık araç hizmeti sunuyoruz.Kurumsal ve profesyonel hizmet sunan araç kiralama firmamız müşterilerimizi mutlu edebilmek için çalışmalarını yürütüyor. Şirketimizin temel prensibi mutlu müşteriler kazanmaktır. Müşteri memnuniyeti garantili çalışmalarımızda rakipsiz hizmet ve ekonomik fiyat politikamız sayesinde uzun yıllardan beri sektörde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Büyük bir rekabet içerisinden sıyrılan Saytur oto kiralama Kayseri Havaalanı’nda hizmet veren birçok araç kiralama firmasına göre uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunuyor.Üstelik kalitemizden ödün vermiyor ve sorunsuz bir araç kiralama hizmeti gerçekleştiriyoruz.Kayseri Havaalanı’nda hizmet veren diğer firmalarla kıyasladığınızda Saytur oto kiralama olarak fiyatlarımızın çok uygun olduğunu göreceksiniz. Bu durumun en önemli sebebi ise araç filomuzun son derece geniş olmasından kaynaklanıyor. Kısıtlı kiralık araç filosuyla çalışan diğer rakip firmalar araç kiralama hizmeti sunarken sorunlar yaşıyor ve fiyatlarını arttırmak zorunda kalıyor. Ancak bizler rakip firmalara göre araç sayılarının 3-4 kat daha fazla araç sayısıyla çalışıyoruz. Birçok araç marka ve modelinin yer aldığı araç filomuzda aradığınız her aracı bulabilirsiniz.Araç kiralamadan önce mutlaka diğer firmaları da araştırın. Birçok araç alım satımı yapan firma ek iş olarak araç kiralama hizmetleri de sunmaktadır. Bunu sakın unutmayın. İşi sadece araç kiralama olan firmaları tercih edin. 17 yıldan bu yana sektörde olan Saytur oto kiralama uygun fiyatlarla kaliteli ve üstün bir araç kiralama hizmeti sunabilmek için çalışmalarına devam ediyor.
Saytur Oto Kiralama Araç Rezervasyon Sistemi 3 Basit Adımdan Oluşmaktadır.Öncelikle Kiralama Yapacağınız Tarihler.Geliş ve Dönüş Saatlerinizi Seçerek Size ve Bütçenize Uygun Araçları Göster Linkine Tıklayıp Ad-Soyad İletişim Bilgileriniz Mail Adresiniz ve Ucus Bilgilerinizi Doldurup Rezervasyonu Onaylamanız Yeterlidir.Rezervasyon Sistemimizde Herhangi Bir Ödeme Kredi Kartı Bilgisi Talep Edilmemekte Olup Ödemeyi Aracınızı Teslim Alırken Yapabilme İmkanına Sahipsiniz.Yada Bunlarla Uğraşmamak İçin Whatsap-Viber-Bip Uygulamalarımızı Kullanarak Günün Her Saatinde Yetkilimiz İle Rezervasyonunuzu Tamamlayabilirsiniz.
Rezevasyonunuzu Oluşturduğunuz Anda Tarafınıza Ön Onay Maili Sistemimiz Tarafından Ulaşacaktır. Daha Sonra Müşteri Tesmilcilerimiz Size Telefonla Ulaşarak Bilgilerinizi Teyit Ettikden Sonra Tarafınıza Konfirmasyon Maili Göndererek Onayınızı Alacaktır.
Evet Uçağınız İndigi Anda Sizi İsminizin Yazılı Olduğu Board İle Karşılayan Saytur Oto Kiralama Personeli Havalimanı Çıkış Kapısında Karşılayarak Sizinle Birlikte Havalimanı Otoparkında Hazır Olan Araca Kadar Eşlik Ederek Bavullarınızı Yerleştirip Kiralama İşlemlerinizi Tamamlayıp Deposu Dolu Aracı Teslim Edecektir. Şirketimizin Prensibleri Gereği Kiralamış Olduğunuz Araca Personelimizin Sizinle Beraber Seyehat Etmesi Ev Ofis Gibi Yerlere Bırıkılmayı Talep Etmesi Kesinlikle Yasaktır.
Saytur Oto Kiralamadan Kiralamış Olduğunuz Araçların Tamamı Şirket Adına Kayıtlı Olup Rent a Car Kaskolu - Full Kasko ve Sigortalıdır.Kaza Durumunda Kiralama Yapan Müşterilerden Alkollü ve Ehliyetsiz Kullanımlar Haricinde Herhangi Bir Bedel Muafiyet Talep Edilmemektedir.İstenilen Müşterilerimize Kasko Poliçesi Tebliğ Edilmektedir.(Lütfen Kiralama Yaptığınız Aracın KaskoPoliçesini Kiralama Yaptığınız Şirketten Talep Ediniz.Bu Sizin En Doğal Hakkınızdır)
Kaza Durumunda; Size Verilen Acil Yardım Numaramızdan Müşteri Temsilcimize Ulaştığınız Anda Müşteri Temsilcimiz Olay Yerine Gelip Kaza Raporu Düzenleyip Kaza Yapan Araç Servise Alındıktan Sonra Firmamız Bünyesinde Çalışan Ukeme (Yedek) Aracımızla Seyahatinize Kaldığınız Yerden Devam Etmenizi Herhangi Bir Mağduriyet Yaşamamanızı Bildiririz.
Hayır Kaza Durumunda Alkollü ve Ehliyetsiz Olmadığınız Durumlarda Aracın İş Kaybını-Değer Kaybını ve Serviste Kalan Sürecle İlgili Herhangi Bir Ödeme Tarafınızdan Talep Edilmemektedir.
Evet Araç Kiralamada ve Kaskolu Araç Kiralamada En Önemli Hususlardan Biriside Ölümlü Sakatlamalı ve Yaralamalı Kazalardır.Bu Durumlarda Aracımızın Ferdi Trafik Sigortası Belirli Bi Limite Kadar Ödeme Yapmakta Olup; Araç Kiralayan Sürücüye Açılan MANEVİ ve MADDİ Tazminat Davalarında Kaskomuz Tarafından Kuruşuna Kadar Ödemekte Olup Kiralama Yapan Müşteriden Firmamız ve Anayasa Mahkemeleri Herhangi Bir Alacak Talep Etmemektedir.
Şirketimizden Kiralamış OIduğunuz Araçlar’da 7 Gün ve Üzeri Kiralamalarda Km Sınırı Söz Konusu Olmayıp,Araçlarmızın Tamamında HGS Etiketi Takılıdır.HGS Kullanım Ücreti Araç Teslimatında Şirket Yetkilisine Verilmektedir.
Tıpkı kiralık araçlarınızı beklemeden aldığınız gibi dönüşte kiralık araçlarınızı teslim etmek için de bekletmiyoruz. Seyahatiniz bittiğinde berttiğiniz gün ve saatte Saytur personelleri sizi Kayseri Havaalanı otoparkında bekliyor olacak. Dönüş için belirttiğiniz gün ve saatte sizleri bekleyen personellerimiz sizleri bekletmeden kiralık aracı teslim alıyor. Ancak dönüş için belirtmiş olduğunuz gün veya saatten erken gelmeniz halinde de sizleri bekletmiyoruz. Saytur oto kiralama olarak personellerimiz vardiyalı bir çalışma sistemiyle çalışıyor ve 7 gün 24 sat boyunca aralıksız olarak hizmet sunuyor. Günün hangi saati olursa olsun bizler için fark etmez. Siz dönüş için belirttiğiniz gün ve saatten önce de kiralık araçlarınızı sorun yaşamadan personellerimize teslim edebilirsiniz.. BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ…Saytur Oto Kiralama Yönetim Kurulu.
Yaz aylarında birçok müşterimiz mağduriyet sorunu yaşıyor. İzin döneminin yaz aylarına gelmesi nedeniyle yaz aylarında büyük bir yoğunluk yaşandığını görüyoruz. Hem uçak firmalarında hem de kiralık araç sektöründe yaşanan yoğunluk nedeniyle birçok müşterimiz mağduriyet sorunuyla karşı karşıya kalıyor. Önceden rezervasyon yapan müşterilerimiz uygun fiyatlarla bütçesine uyum gösteren araçları kiralama imkanına sahip oluyor. Ancak rezervasyon yaptırmamış olan müşterilerimiz yaz sezonunda araç kiralama hizmetlerinden faydalanmakta zorlanıyor. Bu olumsuzluklarla karşı karşıya kalmak istemeyen müşterilerimiz uçak biletini alır almaz firmamızla irtibata geçerek rezervasyon işlemlerini gerçekleştirmelidir. Bu sayede yaz ayları için hem kiralık aracınızı temin edebilir hem de sezonun araç kiralama fiyatlarına göre çok uygun fiyatlarla araç kiralama imkanına sahip olabilirsiniz. Yaz aylarında yaşanacak olan yoğunluğu düşünerek şimdiden kiralık araç rezervasyon işlemlerine başlayabilirsiniz...
Whatsapp Telefon