HAKKIMIZDA

SAYTUR OTO KİRALAMA HAKKINDA

Say tur Oto Kiralama 2001 Yılında Kayseri Merkezde Tamamen Yerli Sermaye İle Kurulan Bir Firmadır. Firmamız 2001 yılında yola "Oto Kiralama ve Vip Transfer’’ alanında çıktığı istikrarlı ve başarılı dolu yolda Araç Kiralama hizmetini de deneyimli  uzman kadro ve Güler yüzlü Personelleri ile birlikte Kaliteli ve Güvenli bir şekilde ilerletmenin Değerli ve Kıymetli Müşterilerine  sunmanın onuru ve gururunu yaşamanın sevinci içerisinde Olup Oto Kiralama Sektöründe Kayseri Havalimanı-Kapadokya Tuz köy Havalimanı ve Çevre İllerde Büyük Bir Müşteri Portföyü Oluşturarak Her geçen Gün Daha Büyüme’ nin Çabası ve Gayreti İçerisindedir.

Saytur Oto Kiralama; sektörde yenilikçi firma olarak, Kayseri Erkilet Havalimanı Nevşehir Tuz köy Havalimanında Hizmet Etmekle Birlikte  Avrupa’daki tüm standartlara uygun, hizmet kalitesinin yüksek olduğu bir firmadır. Araç Filosunun  Tamamı 2017-2018 ve 2019 Model Olup hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca firmamıza hizmet veren tüm araçların Trafik Sigortası, Kasko ve Ferdi Kaza-Hırsızlık sigortası poliçeleri tarafımızdan tamamlanmakta ve takip altında tutulmaktadır.

Avrupa’dan ve Gurbetten  gelen Yerli yada Yabancı müşterilerimiz için özel donanımlı araçları, uçaktan indiği anda güler yüzle karşılayan personeli ile Kiralamış Olduğu aracı teslim alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu konuda taviz vermeden sektörde 17 yıldır kalitenin yüzü olmuştur.Her geçen Gün Müşteri Kalitesi ve Portföyü Atmakla Birlikte Her Yıl Araçları Yenilenmekte Olup Filosu Her yıl Diğer Yıllara Nazaran  Daha da Artmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli piyasa araştırması ve araçların içine konulan müşteri istek anketleri ile hem müşterilerin isteklerine hem de firma ile ilgili şikayetlerle istek ve beklentileri doğrultusunda çözümleri bizlere ulaştırmakta bizler de müşteri haklarını tarafsız ve adilane bir şekilde yürütmekte ve bunu da görevlerimizin en başında tutmaktayız.

Kayseri Erkilet Havaalanı’nda Araç Kiralamak İsteyen Müşterilere Ücretsiz Otopark Giriş-Çıkış İmkanı Sağlayan Firmamız Müşterileri’ nden Kredi Kartı-Senet-Depozito Provizyon Gibi Teminat Almamaktadır .Bütün Araçları Rent a Car Kaskolu Olup; Kaza Durumlarında Müşterilerden Hiçbir Taleplerde Bulunmamaktadır .Bütün Araçlarımız Şirket Adına Olup Şahıs Adına Hiçbir Araç çalıştırılmamaktadır. Say tur Oto Kiralamadan Araç Kiralayan Müşteriler Hep Mutlu ve Güler Yüzle Seyahatlerine Devam Etmektedir. Kayseri Havaalanı Haricinde Çevre Havalimanlarında Nevşehir-Sivas-Konya-Adana-İzmir-Ankara-Antalya Havaalanında Araç Talep Eden Müşterilerin Talebine Cevap Vermekte Olan Firmamız Kış Ayları’nda 70 Araç 10 Marka İle Yaz Döneminde 100 Araç ve 15 Marka İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekten Gurur Duyar..

Müşterilerinin beklentilerini çok iyi bilen firmamızın Temel İlkeleri Kalite-Samimiyet-Güven ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı olduğunun farkındalığı ile taleplere anında ve kolay çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip kaliteli zeki ve çalışkan Personel Kadrosu ile Günün her saatinde müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda firma olarak yoluna devam etmektedir.

Saytur Oto Kiralamanın Bugün Buralara Gelmesinde katkıda Bulunan Siz Değerli Müşterilerimize Şükranlarımızı Bir Borç Bilerek Göstermiş Olduğunuz Yoğun İle ve Alakaya Sonsuz Teşekkürleri Borç Biliriz..

Saytur Oto Kiralama Yönetim Kurulu.

Whatsapp Telefon