Erciyes Araç Kiralama

Erciyes Araç Kiralama

Erciyes araç kiralama gezilerinizde, pek çok aktivitede ya da iş seyahatlerinde, ihtiyacınıza göre günlük ya da birkaç haftalık tercih ettiğiniz araç kiralama hizmetimiz, maliyetten ve zamandan tasarruf ederek satın almaya gerek kalmadan, istediğiniz aracı şirketimizden kiralayabilirsiniz.

Erciyes Araç Kiralama Niçin Önemlidir?

Erciyes araç kiralama geniş araç filomuzla, farklı modellerde müşterilerimize seçenek sunmaktayız. Uygun fiyat avantajı ile kusursuz bir kiralama hizmeti önemli hedefimizdir. Araç satın almak yerine araç kiralamak çok daha karlıdır. Satın aldığınız aracın bakım, vergisi, temizliği, hasar ya da arıza masrafları, sigortaları ciddi maliyetlidir. Ancak, aracı kiraladığınızda belli bir süre ve belli bir ücret karşılığında herhangi bir bakım, sigorta, vergi ya da hasar masrafları olmadan aracı kullanmak son derece keyiflidir.

Erciyes Araç Kiralama ve Hizmetleri Nelerdir?

Erciyes araç kiralama sürekli yenilenen teknolojide, yeni araçlarımızla ihtiyacınıza uygun en iyi şekilde sunmayı hedeflemekteyiz. Rezervasyonlarınızı hızlıca gerçekleştirerek, en uygun aracı ve fiyatı belirleyip güvenli bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz. Profesyonel ekip çalışanlarımızla, müşteri memnuniyetini 7/24 sağlayarak online rezervasyon seçeneğimizle sizler tarafından tercih edilmekteyiz. Şirketimiz için aracınızı seçtiğinizde, hangi dönem için uygunluğunu öğrenmek adına model, marka, kilometre sınırlarını belirlemek için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Geniş araç filomuzla ile ihtiyacınıza göre sedan, ticari veya diğer tüm araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Günlük, şehir içinde çok önemli bir işiniz varsa ya da günübirlik seyahat etmek istiyorsanız bu plan doğrultusunda, bir günlük araç kiralayabilirsiniz. Aracı kiralarken belirlediğiniz saatte teslim alıp 24 saat sonra aynı saatte teslim etmeniz gereklidir.

Küçük bir otomobile yoğun bir günümüzde ihtiyaç duyarsanız, ya da yolculuğunuzda üst düzey bir konfor yaşamak için rahatlıkla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde araç kiralama şirketimiz sizi ağırlamaktan memnuniyet duyar. En uygun fiyatlı yolculuk yapmak isterseniz ekonomik sınıf araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Araç kiralama fiyatları sezona ya da firmalara göre de değişiklik gösterebilmektedir. Ehliyet süresi ve minimum yaş, kiralama firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı, en karlı araç kiralama seçeneklerimizi öğrenmeniz adına firmamızla iletişimi geçmenizi öneririz

Whatsapp Telefon