Rezervasyon Şartları

İnternet Üzerinden Yapılan Rezervasyonların Geçerlilik Şartları ve Sonrası

1-İnternet Üzerinden Yapılan Rezervasyonlarda Formdaki Boşlukların Eksiksiz Olarak Doldurulması Gerekmektedir. Lütfen Vermiş Olduğunuz İletişim Bilgilerini Doğru Ve Eksiksiz Yazdığınıza Emin Olun…

2-Ad ,Soyad Bilgisi İletişim ve Mail Adresİ Eksiksiz Doldurulması Zorunlu Alanlardandır.

3-Rezervasyon Talebiniz Alındığında Aracın Müsaitliğine Göre Bakılıp Tarafınıza 24 Saat İçerisinde Olumlu Yada Olumsuz Bilgi Verilir. Aracın Müsait Olmaması Durumunda Farklı Model ve Marka Muadil Araç Getirilebilir.

4-Aracın Müsait Olmaması Durumunda Farklı Model ve Marka Muadil Araç Getirilebilir.

4-Talep Etmiş Olduğunuz Araçta Müsaitlik Yok İse Farklı Bir Araç Seçeneği Sunularak Sizden Gelecek Olumlu Yada Olumsuz Cevaba Göre Talebiniz Onaylanır.Yada İptal Edilir.

5-Uçağa Binmeden Önce Yapılan Rezervasyonlar, Rezervasyon Sonrasında İletişime Geçip Uçak Bilet Detaylarını Göndermediğiniz Zaman Rezervasyon Talebinizi İptal Etme Hakkına Sahip Olduğumuzu Belirtmek İsteriz.

6-Rezervasyon Sonrasında Onaylandığına Dair Çağrı Merkezimiz ve Müşteri Temsilcimiz Tarafından Hem İletişim Numaranızla İletişime Geçilerek, Hem de Mail Adresinize Gelen Elektronik Mail İle Tarafınıza Bilgi Verilmektedir.

7-Rezervasyon İptal Talebi Rezervasyon Alış Saatinden 12 Saat Önce Yapılabilir. Uçağa Binmeden Yada İndiğiniz Anda, İptal Edilen Rezervasyonlarda Havalimanına Araç Teslimatında İptal Olan Rezervasyonlarda ise 30 Euro Hizmet Bedeli Alınmaktadır.

8-Rezervasyon İptal İşlemlerini +90 535 555 83 29 Nolu Whatsap Hattımızdan Yada +90 352 222 43 66 Nolu İletişim Numaramızdan Yapabilirsiniz..

9-Araç Teslimat Süreci Rezervasyon Sırasında Belirtilen Gün ve Saatte Havalimanında Uçak Kodunuza Göre Sizi Dış Hatlar Yada İç Hatlar Çıkış Kapısında İsminizin Yazılı Board İle Bekleyen Görevli Bir Personelimizin Olacağını, Aracınızın ise Otoparkta Temizliği ve Dezenfektan İşlemlerinin Yapılmış Olarak Teslimata Hazır Olduğunu Belirtmek İsteriz.

10-Araç Kiralama İşlemlerini Personelimiz Havalimanında Tamamlayıp, Fazla Vaktinizi Almadan Yolcu Edecektir. Araç Kiralamak İçin TC Nüfus Cüzdanı ,Ehliyet,(Yabancı Uyruklular İçin) Pasaport Gerekmektedir. Ehliyet Kayıp İse Kayıp Olduğuna Dair Belge İbraz Etmek Zorundadır.

11-Ödeme Havalimanında Aracı Teslim Eden Personelimize Yapılmaktadır.Kredi Kartı,Provizyon,Senet Talep Edilmemektedir.

12-Extra Talep Edilen Çocuk Koltuğu, Navigasyon, Extra Km Paketi, Muafiyetsiz Kasko Extra Ücret Karşılığında Satın Alınabilir. Sözleşmeye Eklenebilir.

13-Aracın Kaza ve Arıza Durumunda, Sigorta Tedarikçisinin Müsaitliğine Göre 24 Saat İçerisinde Yedek Araç Temin Edilmektedir. Aracın Kaza ve Arıza Durumunda Araç Cekici ile Servise Çekildikten Sonra Yedek Araç Süreci Başlamaktadır.Yedek Aracı Kiralama Şirketi Vermemektedir. Sigorta Tur Asist Firması Yedek Araç Hizmetini Vermektedir. Teknik Problemler ile İlgili 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz Sizi Türkiye’nin Her Noktasında Anlaşmalı Servislere Yönlendirilip Mağduriyetiniz Giderilmektedir. Bununla İlgili Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz.

Saytur Oto Kiralama Keyifli Yolculuklar Diler…

Whatsapp Telefon