TRANSFER

İç Anadolunun ortaya açılan en önemli kapısı olan Kayseri.Türkiye'nin en büyük kayak merkezi haline gelmiş kendini geliştirmiş bir şehir kayseri etrafında Ürgüp,Kapadokya,Nevşehir,Avanos ile birbirini tamamlamıştır.
Erciyes Kayak Merkezi Son Yıllarda Büyük İlgi Duyulmakta Birlikte Kış Sporlarına Uygun Hale Getirilerek Özellikle Kış Mevsiminde Ciddi Sayıda Yerli ve Yabancı Turisti Misafir Etmektedir.Kayseri’nin Önemli Turizm Faktörlerinden Olan Erciyes Dağı Hemen Yamacında Develi Kuş Cenneti ile Bir Bütün Haline Gelerek Ziyaretçilerine Ev Sahipliği Yapmaktadır.

 Ziyarete Gelen Misafirlerin Çoğunluğu ÜRGÜP-KAPADOKYA-ERCİYES Programı Yaparak Say tur Oto Kiralama Transfer Hizmeti İle Bu Bölgelerde Tatillerini Değerlendirmektedir.Kayseri Oto Kiralama-Transfer Olarak Bize Düşen Görevlerden En Büyüğü Turistik Bölgelere Gelen Misafirleri Taleplerine Uygun Araçları Kiralayarak yada Gidilecek Bölgelere Transferlerini Profesyonel Şoförlerimiz ve Son Model Araçlarımız, Rehber Hizmetimiz ile Birlikte Bölgeleri Daha İyi Tanıma ve Gezmelerine Yardımcı Olmaktayız.

 Transfer Hizmetlerimizde Gruplara Özel Kişi Sayısına Göre Araçlarımız Profesyonel Şoförlerimiz Nezninde Kayseri Havalimanın'dan Karşılayarak Gitmek İstediğiniz Bölgelere ve Otellerinize Ulaşımı Sağlıyoruz.Bunlar İçin Yapmanız Gereken;Seyehat Planınızı Yaptıktan Sonra Bizimle +90 535 555 83 29 Nolu Telefonumuzdan İletişime Geçerek Gideceğiniz Bölge ve Kişi Sayısını Belirterek Size Uygun Aracımızla ve Şoförlerimizle Size Eşlik Etmek. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz…
Whatsapp Telefon