Kayseri Araç Kiralama Firması

Kayseri Araç Kiralama Firması

Kayseri’ye geldiniz ve araç kiralamak istediniz hava alanından kiralama yapılırken istediğiniz süre bazlı olarak da kiralama yapabilirsiniz. Kayseri araç kiralama firması olarak hizmet veren firmamız araç kiralama kısmında sizlere destek olmaktadır.

Araç Kiralama Süreleri Ne Kadar?

Firmamız araç kiralama konusunda sizler için saatlik ya da haftalık olarak da araç kiralama hizmeti vermektedir. Süreyi siz belirleyin isterseniz uzatmada yapabilirsiniz. Süre müşteri isteği doğrultusunda belirlenir. Araç kiralama firmamız kayseri araç kiralama firması olarak sizin istediğiniz süre kadar sizleri de araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralama Ne Zamana Yapılmalıdır?

Araç kiralama ne zaman yapılmalıdır kısmında araç kiralama kişi konforlu olarak rahatça seyahat etmek istediğinde yapmaktadır. Ancak bazı özel durumlarda söz konusudur. Bazı organizasyonlar içinde araç kiralama yapılır. Örneğin; cenaze törenleri, düğün konvoyu için bu tür durumlar için araç kiralama hizmeti yapılmaktadır.

Araç Kiralama Şirketi

Kayseri’de yıllardır hizmet veren araç kiralama şirketimiz Kayseri araç kiralama firması olarak sizlere hizmet veren firmamız her türlü araç modelleri ile kiralama hizmetinde bulunmaktadır. Araç kiralama şirketimiz araç modellerine göre fiyat vermektedir. Araçların her zaman muayenesi yapılmış olup, bakımları rutin olarak yapılmaktadır. Her türlü güvenle seyahat etmenizi sağlayan firmamız sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Araç Kiralama İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Araç kiralamak isteyen bireylerin öncelikle bazı belgeler vermesi gerekir. Rent a car olarak hizmet veren firmalar araç kiralamak isteyen bireylerden belli belgeler, istemektedirler. Bunun için gerekli evraklar ise şöyledir;

Kimlik fotokopisi; Aracı kiralamak isteyen kişinin sürücü belgesi fotokopisi

İmza beyannamesi; Aslında bu evraklardan imza beyannamesi şartlı olarak verilen bu kiralama hizmeti için bir tür sözleşme yapılacağını göstermektedir. Tarafların bir sözleşme ya da tutanak ile araç kiralama yapıldığını resmi olarak belgeleme işlemidir.

Araç Kiralama İçin Ödeme Şekli Nasıl Yapılır?

Araç kiralamada sözleşme imzalandığı anda ödeme tahsil edilmektedir. İster kredi kart ile isterseniz nakit olarak ödeme alınır. Bu işlem süresi uzatılmak istendiğinde yine ilk etapta ödeme alınması şart koşulur.


Whatsapp Telefon